Tresits-soffa, helstoppad med skinnklädsel, djuphäftad rygg. Lösa sittdynor med avtagbar klädsel. Längd ca 207, djup ca 93, sitthöjd ca 42, höjd ca 75 cm.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.