SPEGEL, barockstil, ca 1900, förgyllt trä

Höjd 228 cm, bredd 100 cm. Krönet löstagbart.

Slitage. Några senare skruvar.

Klubbat pris
1 000
11 330
1 043
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (4 bud)
18 jul 2019 13:19
1 000 EUR
18 jul 2019 8:47
750 EUR
15 jul 2019 14:42
220 EUR
11 jul 2019 19:21
200 EUR