Konst Contemporary
1167883
LARS LERIN, olja på pannå, monogramsignerad LL samt á tergo daterad 1998.
Lars lerin, olja på pannå,  monogramsignerad ll samt á tergo daterad 1998

Motiv från Lofoten. 21,8 x 27 cm.

Oramad. Helhetsintrycket är gott.

Inköpt på Galleri Embla.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
20 000 SEK