SIDSE WERNER, tamburmajor, "Coat Tree", metall, Fritz Hansen, sent 1900-tal.

Kromad ställning med 8 armar. Detaljer av svart plast. Diameter 64, höjd 193 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK