RONAN & ERWAN BOUROULLEC, Softshell chair, kontorsstolar, 3 stycken, Vitra, 2000-tal.
Tre stycken softshellchairs eller kontorsstolar, tillverkade 2012-2013. Tygklädsel. Sitthöjd ca 50, höjd ca 82 cm vardera.
Slitage. Fläckar.