SPEGEL, sengustaviansk 1700-talets slut

Höjd 108,5 cm, bredd 48 cm.

Senare förgyllning. Renoverad.

Klubbat pris
440
4 985
459
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (11 bud)
21 jul 2019 15:34
440 EUR
21 jul 2019 15:33
420 EUR
21 jul 2019 15:32
400 EUR
21 jul 2019 15:32
380 EUR
21 jul 2019 15:32
380 EUR
21 jul 2019 15:29
360 EUR
21 jul 2019 15:28
340 EUR
21 jul 2019 15:26
320 EUR
20 jul 2019 8:09
300 EUR
16 jul 2019 12:21
200 EUR
14 jul 2019 18:25
50 EUR