1168347
Olli Joki
(Född 1943)
Olli joki, olja och blandteknik på duk, signerad och daterad, även a tergo

OLLI JOKI, olja och blandteknik på duk, signerad och daterad, även a tergo.

"Nainen tummissa", 30x17 cm.

Smärre slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
500 EUR