BYRÅ, Louis XV-stil, troligen Frankrike, 1800-talets andra hälft.

Fanerad byrå med tre lådor och beslag av mässing, skiva av marmor. Bredd 74, djup 48, höjd 84 cm.

Renoverad med lagningar och kompletteringar. Slitage, smärre skador, ett handtag något löst. Marmorskivan med slitage och äldre nagg. Nyckel saknas.

Klubbat pris
3 600
318
331
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
28 jul 2019 17:33
3 600 SEK
28 jul 2019 17:33
3 400 SEK
28 jul 2019 16:46
3 200 SEK
28 jul 2019 14:17
3 000 SEK
28 jul 2019 14:16
2 900 SEK
28 jul 2019 14:16
2 700 SEK
24 jul 2019 16:35
2 500 SEK
24 jul 2019 16:35
2 300 SEK
24 jul 2019 15:46
2 200 SEK
24 jul 2019 0:15
2 000 SEK
20 jul 2019 5:45
1 800 SEK
19 jul 2019 19:36
1 000 SEK