BRICKA, bemålat plåt, 1800-tal.

Bemålad dekor i guld av kineserande dekor, figurer i palatsmiljö. Längd 71 cm.

Slitage, färgbortfall, fläckar, märken, repor, bucklor. Bristningar.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
27 jul 2019 15:53
1 300 SEK
25 jul 2019 18:25
1 200 SEK
21 jul 2019 18:23
1 100 SEK
21 jul 2019 18:23
1 000 SEK
21 jul 2019 18:23
950 SEK
21 jul 2019 18:22
900 SEK
21 jul 2019 18:22
850 SEK
21 jul 2019 11:55
800 SEK
21 jul 2019 7:33
750 SEK
20 jul 2019 12:04
650 SEK
20 jul 2019 9:02
600 SEK
20 jul 2019 8:07
550 SEK
19 jul 2019 22:23
500 SEK
19 jul 2019 17:06
300 SEK