Konst Grafik
1168945
Philip von Schantz
(1928-1998)
160, daterad  81
160, daterad  81
160, daterad  81
160, daterad  81
160, daterad  81

PHILIP VON SCHANTZ, färglitografi, signerad och numrerad 48/160, daterad -81.

"Svenska krusbär", 71 x 87 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R4
Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
14 000
1 307
1 447
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (39 bud)
10
17 aug 21:44
14 000 SEK
13
17 aug 21:44
13 500 SEK
10
17 aug 21:43
13 000 SEK
13
17 aug 21:43
12 500 SEK
10
17 aug 18:34
12 000 SEK