Kari Huhtamo

(Finland, Född 1943)
Kari Huhtamo
(Finland, Född 1943)

KARI HUHTAMO, järn, signerad 4/5, 19KH86

Höjd 45,5 cm.

Proveniens

Gåva av skulptören.

Klubbat pris
845
9 574
882
Utropspris
650 EUR
Budhistorik (26 bud)
29 jul 2019 17:06
845 EUR
29 jul 2019 17:06
825 EUR
29 jul 2019 17:06
805 EUR
29 jul 2019 17:06
786 EUR
29 jul 2019 17:06
776 EUR
29 jul 2019 17:05
756 EUR
29 jul 2019 17:05
750 EUR
29 jul 2019 17:05
725 EUR
29 jul 2019 17:05
705 EUR
29 jul 2019 17:05
700 EUR
29 jul 2019 17:04
670 EUR
29 jul 2019 17:04
650 EUR
29 jul 2019 17:04
640 EUR
29 jul 2019 17:04
600 EUR
29 jul 2019 17:03
580 EUR
29 jul 2019 17:03
560 EUR
29 jul 2019 17:03
540 EUR
29 jul 2019 17:03
520 EUR
29 jul 2019 16:11
500 EUR
28 jul 2019 22:40
370 EUR
24 jul 2019 14:56
350 EUR
23 jul 2019 12:27
250 EUR
23 jul 2019 11:23
220 EUR
23 jul 2019 7:26
200 EUR
23 jul 2019 0:17
150 EUR
22 jul 2019 18:56
100 EUR