LE CORBUSIER, efter, färglitografi, signerad & daterad 1935 i trycket, numrerad 56/250 med blyerts samt prägling F L-C
Utan titel (figurkomposition). 25,5 x 32 cm. Bladstorlek 37 x 51 cm.
Missfärgad efter passepartout. Gulnad. Mjuka hanteringsveck. Oramad.