1170840
Göran Augustson
(1936-2012)
120
120
120
120

GÖRAN AUGUSTSON, serigrafi, signerad och daterad -93, numrerad 74/120.

"Sereno". Bildstorlek 21 x 23,5 cm.

Obetydligt slitage. Ej examinerad ur ram.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Utropspris
250 EUR