ELON ARENHILL smycken 5 st, 18K guld och vitguld, 2 odlade pärlor o 1 smaragd, Malmö 1991-2008
Bestående av två broschnålar samt tre hängen, total vikt 13.0 g. Pärlhänge ca 3,5 x 2,5 cm.
Slitage. Repor. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK