NANNY STILL, FLASKA OCH KARAFF, glas, Riihimäen Lasi, 1900-talets senare del.
Karaff med kork, höjd 23 cm. Osignerad.
Flaska höjd 33 cm, signerad Riihimäen Lasi Oy Nanny Still.
Helhetsintrycket är gott.