LÅDFACK, industrimodell, 1900-tal.

Målad plåt. 16 lådor. Skiva fanerad med ek. Bredd ca 94, djup 50, höjd 70 cm.

Slitage. Omarbetad. Kompletterad med senare benställning samt skiva. Rostangrepp. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK