Fanerat med palisander. Fem lådor. Skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 174, djup 43, höjd 80 cm.
Smärre slitage. Märken.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här