KLACKRING samt SKJORTKNAPPAR 1 par 18K guld, hematit och odlade pärlor ca 6 mm, Landskrona och Göteborg 1929 och 1935

Total vikt 9,2 g. Storlek 18,25/58.

Repor. Slitage. Nagg.

Utropspris
3 000 SEK