Fanerad med bl a mahogny och björk. Tre lådor med ringhandtag. Närmast rektangulär profilerad skiva av belgisk marmor. Längd 112, djup 50, höjd 82 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.