Teak, rektangulärt med två handtag, front med lådor samt två satsbord, längd 84, bredd 40, höjd 59 cm. Satsborden 39x39x45 cm vardera
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10