BORDSLAMPOR, ett par, 1950/60-tal.

Mässing och svartlackerad metall. Ställbara skärmar. Höjd 31 cm.

Ej funktionstestad. Helhetsintrycket är gott. En skärm med smärre bucklor.

Klubbat pris
2 600
229
239
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
26 aug 2019 17:54
2 600 SEK
26 aug 2019 17:54
2 501 SEK
26 aug 2019 17:54
2 400 SEK
26 aug 2019 17:52
2 200 SEK
26 aug 2019 17:52
2 001 SEK
26 aug 2019 17:51
2 000 SEK
26 aug 2019 17:51
1 900 SEK
26 aug 2019 17:50
1 800 SEK
22 aug 2019 0:50
1 300 SEK
21 aug 2019 19:00
1 200 SEK
21 aug 2019 18:30
1 001 SEK
21 aug 2019 6:23
800 SEK
21 aug 2019 0:03
700 SEK
20 aug 2019 18:14
500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14