Konst Grafik
1173298
Beverloo Corneille
(1922-2010)
130, daterad '09
130, daterad '09

BEVERLOO CORNEILLE, carborundum, signerad och numrerad 56/130, daterad '09.

Kvinna och fågel. Bladstorlek 103 x 102 cm.

Oramat blad.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Utropspris
6 000 SEK