Konst Grafik
1173302
Joan Miró
(1893-1983)
75
75
75

JOAN MIRÓ, färglitografi, 1971, signerad med blyerts och numrerad 20/75.

Ur: "Homenatge a Joan Prats". Tryckt och utgiven av Poligrafa, Barcelona, 74,8 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Mourlot 735

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Slutpris
25 216
2 358
2 607
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
9
13 sep 13:20
25 216 SEK
8
13 sep 13:20
24 500 SEK
8
13 sep 13:17
24 216 SEK
9
13 sep 13:17
23 216 SEK
8
13 sep 13:17
22 500 SEK