Konst Grafik
1173377
Yrjö Edelmann
(1941-2016)
150
150

YRJÖ EDELMANN, gicléetryck, signerad och numrerad 11/150.

Svävande paket. Bladstorlek 89 x 100 cm.

Oramat blad, långsidorna med smärre hanteringsveck.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Utropspris
4 000 SEK