Konst Grafik
1173687
Yrjö Edelmann
(1941-2016)
1500
1500

YRJÖ EDELMANN, färglitografier 2 st, signerade och numrerade 1200/1500 resp 1228/1500.

"Stringed Blue Ocean", "Packed Blue and Grey Heaven". Bladstorlek 61 x 44 cm.

Oramade blad.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Utropspris
3 000 SEK