Konst Grafik
1173930
Peter Dahl
(1934-2019)
375
375

PETER DAHL, färglitografi, signerad och numrerad 105/375.

I baren. P. 41 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
3 000 SEK