1174820
Paul Osipow
(Född 1939)
Paul osipow, serigrafi, signerad och daterad -90, numrerad 54/100.

PAUL OSIPOW, serigrafi, signerad och daterad -90, numrerad 54/100.

"Katharine V". Bildstorlek ca 48 x 32 cm.

Obetydligt slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR