Konst Modern svensk konst
1176233
Sven Jonson
(1902-1981)
Sven jonson, olja på pannå, signerad och daterad 65

SVEN JONSON, olja på pannå, signerad och daterad 65

"Morgon vid havet" 21 x 50 cm

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
8 701
814
900
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
17 sep 21:18
8 701 SEK
17 sep 21:18
8 501 SEK
17 sep 21:18
8 500 SEK
17 sep 21:15
8 109 SEK
17 sep 21:15
7 909 SEK