Yngvar Sandström

(Sverige)
Yngvar Sandström
(Sverige)

YNGVAR SANDSTRÖM sideboard, Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Fem lådor. Bredd 190, djup 43, höjd 87 cm.

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
4 000 SEK