EMANUEL AAGE PETERSEN, golvlampor 2 st för le Klint
Stomme av mässing och svartlackerad metall, fot av gjutjärn, höjd och sänkbara, veckad skärm, höjd ca 135, diameter på skärm ca 55 cm
Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10