LISA JOHANSSON-PAPE, TAKLAMPA, "Ihanne", modell 61-376, Orno.
Skärmen i koppar med innerskärm i vit akryl. Diameter 40,5 cm, höjd 24 cm.
Bruksslitage. Ställvis repor. Ej funktionstestad.