Teak, två hyllplan. Skiva med utfällbara klaffar. Höjd 56 cm. Djup 75 cm. Längd 75 cm. Längd med klaffar 135 cm.
Fläckar. Repor. Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10