Möbler Speglar
1180251
ERIKSMÅLAGLAS, spegel, Nr 611.
EriksmÅlaglas, spegel, nr 611.

1960-tal. Teak.
Ca 77x53 cm.

Bruksslitage.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
2 500 SEK