Delvis fanerat med masurbjörk. Överdel med glasat dörrpar, fyra lådor. Nedtill med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Bredd 120. Djup 41. Höjd 175,5 cm.
Smärre slitage. En gavel med smärre fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.