Konst Grafik
1181460
Isaac (Itzchak) Tarkay
(1935-2012)

ISAAC TARKAY, färglitografi, signerad och numrerad AP.

I soffan. P. 50 x 65 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
3 000 SEK