Skåpet är fanerat med valnöt och har dörrpar med infällda speglar samt bakomliggande hyllplan. Bredd 102,5. Djup 47. Höjd 207 cm. Nyckel finns.
Slitage. Torrsprickor. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10