Konst Contemporary
1186001
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016)
Carl fredrik reuterswÄrd,-ringo starr skulptur numrerad 5/8.

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD,-RINGO STARR skulptur numrerad 5/8

"Drums for peace", fiberglas, numrerad undertill, längd 100 cm

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Övrigt

Intyg medföljer.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 18 timmar
29 000
2 681
2 953
Utropspris
25 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (10 bud)
12 okt 20:44
29 000 SEK
12 okt 20:44
28 000 SEK
12 okt 20:44
27 000 SEK
12 okt 20:44
26 000 SEK
12 okt 20:35
24 500 SEK