Betsad björk. Dörr med bakomliggande hyllplan. Tre lådor. Bredd 150. Djup 30. Höjd 75,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10