Fanerad med mahogny. Dekor i intarisa. Upptill nedfällbar klaff med bakomliggande lådor, flankerad av två lådor. Tre större lådor nedtill. Bredd 112 cm, djup 57 cm, höjd 112 cm. Nyckel finns.
Slitage. Maskstungen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.