RAFAEL, efter. 1900-tal. Olja på duk 74 x 56,5 cm.
Heliga familjen. Osignerad. 1900-tal. Olja på duk 74 x 56,5 cm.
Obetydliga strödda skrapmärken längs ramkanten.
Originalet är målat 1506-1507 och finns på Eremitaget i Sankt Petersburg.