EDUARDO CHILLIDA, etsning, 1969, signerad med blyerts och numrerad 31/50.
"Elkar II". P: 11,6 x 12,5 cm. S:42 x 39,5 cm.
Oramad. Mjuka hörn och veck i bladets marginaler. Enstaka fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK