Profilerad skiva av marmor. Fanerad med valnöt. Tre lådor med draghandtag av mässing. Bredd 75. Djup 40. Höjd 80,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Tröga lås.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10