Fanerat ed teak och palisander. Tre lådor samt tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Benställning av betsad bok med fotavslutningar av mässingshylsor. Bredd 155. Djup 44. Höjd 95. Nyckel finns.
Smärre slitage och fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.