Konst Skulptur
1190172
Henry Gustafsson
(1943-2005)
Henry gustafsson, skulptur, "lyftet". signerad, wimmerby tenn.

HENRY GUSTAFSSON, skulptur, "Lyftet". Signerad, Wimmerby Tenn.

Höjd 9,5 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK