VITRINSKÅP, gustaviansk stil, GR möbler Tibro, sent 1900-tal.
Tudelat. Överdel med spröjsat dörrpar och bakomliggande hyllplan av glas. Nedtill med dörrpar och bakomliggande hyllplan och en låda. Etikettmärkt. Bredd 102. Djup 41. Höjd 178 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.