Konst Contemporary
1192549
Lars Lerin
(Född 1954)
Lars lerin, olja på duk/papp-pannå, signerad och daterad -98.

LARS LERIN, olja på duk/papp-pannå, signerad och daterad -98.

Lofoten. 9,5 x 15 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L135
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

16 timmar 58 minuter
10 500
997
1 107
Utropspris
12 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 11 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (12 bud)
10
6 dec 22:00
10 500 SEK
9
5 dec 16:06
10 000 SEK
8
5 dec 15:23
9 000 SEK
2 dec 22:42
8 400 SEK
1 dec 17:35
8 200 SEK