VAS samt BONBONJÄR med LOCK, glas. Gullaskruf, sannolikt 1920-tal.

Glas i gula, röda och orangea toner. Höjd på vas 21 cm. Diameter på bonbonjär 12,5 cm.

Vas slipad. Smärre nagg.

Utropspris
2 500 SEK