BEVERLOO CORNEILLE, färgserigrafi, signerad och numrerad 185/200, daterad 2001.
"Soleil cou coupé I".
Bladstorlek 81,5x 61,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK