Möbler Fåtöljer & Soffor
1192789
JONATHAN DE PAS, DONATO D URBINO & PAOLO LOMAZOTTI, fåtöljer ett par "Onda" Zanotta.
Jonathan de pas, donato d urbino & paolo lomazotti, fåtöljer ett par "onda" zanotta.

Stomme av kromad metall. Fast stoppad sits och rygg. lösa sittplymåer. Klädsel av grönt skinn. Etikettmärk. Sitthöjd 39 cm.
Höjd 73 cm.

Bruksslitage. Repor. Ställvis blekt med torrsprickor. Obetydliga fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 10 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)