ANNE NILSSON, skålar, 2 st, glas, Kosta Boda, signerad och numrerad 1/5, 2/5.
Orange. Märkt 7364005 Kosta Boda Lim. ed, 3/4. H. 32. D. 52 cm. Rökfärgad. Märkt 7364015 Kosta Boda Li. Ed 2/5. H. 27,5 cm. D. 51 cm.